Jak pobrać The Sims 4 – Pełna Wersja

Wiele osób zastanawia się jak pobrać The Sims 4. W tym artykule postaram Ci się pomóc i odpowiem na pytanie skąd pobrać The Sims 4. 

Zacznijmy od tego, że aby pobrać The Sims 4 musimy pierwsze wejść na tę stronę: klik . Naszym oczom powinien ukazać się taki obrazek: 

Skąd pobrać i jak zainstalować The Sims 4

Jak pobrać The Sims 4:

  1. Wchodzimy na tą stronę: http://ppl3.pl/r/GFGsims4
  2. Klikamy Poznaj zagadkę
  3. Odpowiadamy na zagadkę (uwaga pytania podchwytliwe 😉 )
  4. Czytamy resztę informacji na stronie, które pokażą się po odpowiedzeniu
  5. Teraz jeżeli już wygraliście grę i chcemy pograć pozostaje nam pobrać The Sims 4

Jak mam pobrać the sims 4

O stronie dowiedziałam się tak naprawdę dzięki mojej przyjaciółce. Można na niej zgarnąć grę, a żeby to było możliwe musimy odpowiedzieć na pytanie widoczne na stronie 🙂 PS: Uważajcie bo jest trochę podchwytliwe 😛 Jeżeli uda wam się już odpowiedzieć wyskoczy wam więcej informacji. Sama kiedyś zastanawiałam się jak pobrać The Sims 4 , ale teraz już wiem. Jest to naprawdę proste. Zazwyczaj gram w grę razem z koleżanką, która przychodzi do mojego domu. Pochwale się wam i pokażę jaki dom zaprojektowałyśmy w grze: 

Co sądzicie o projekcie mojego domu? 😛

Skąd mogę pobrać the sims 4

 

The Sims 4 to seria, która bawi nas już od 2014 roku ten symulator życia gdzie tworzymy własną rodzinę, budujemy dom, wybieramy karierę i zawieramy kontakty z nowymi ludźmi to jedna z najbardziej oryginalnych pozycji w świecie gier komputerowych. Gra doczekała się już 4 dużych części oraz dziesiątek różnych dodatków, które rozwijają grę. Dziś przyjrzymy się podstawowej część i ostatniej wersji czyli The Sims 4. Jak pobrać The Sims 4 przeczytacie w reszcie artykułu. Generalnie największą zaletą gry Sims 4 jest to, że wciąga. I to naprawdę wciąga!  Od kiedy pobrałam pełna wersja The Sims 4 nie mogę praktycznie oderwać się od gry. Ciągle łapałam się na tym, że z godziny robiły się zazwyczaj 4 🙂 Gra The Sims do pobrania jest bardzo łatwa i nie powinniście mieć problemu już jak pobrać the Sims 4.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *